EVDEN EVE NAKLİYAT ÖZ ATAKAN NAKLİYAT
  • https://www.facebook.com/%C3%96z-atakan-evden-eve-nakliyat-1527745284033542/
  • https://twitter.com/ozatakan13

Kücükcekmece Nakliyatkücükcekmece evden eve nakliyat

Küçükçekmece nakliyat ile artık ev taşıma stresi sona eridi. Son zamanlarda özellikle yaz döneminde kiracıların ve ya kendine ait evi olan herkesin en büyük sorunu hale gelmiş nakliye firması bulma sıkıntısına çözüm getiren Öz atakan Nakliyat herkesin tercihi olmuştur. Ev taşımacığında en çok tercih edilmesinin nedenleri içinde zor olduğunun bilinciyle özenli ve tertipli çalışmasıdır.
Tüm bu özen gösterilecek işlerin farkında olan firma, müşteri memnuniyeti açısından ev taşıma sırasında hiçbir şekilde sorun yaşanmaması için elin geleni yapmakta olup kendi sağlam alt yapıları ile bu işi sağlam yapabilen ender firmaların içinde zamanla öncü olmuştur.
Küçükçekmece nakliye hizmeti sadece ev değil ofis taşıma işlemlerini de özenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.
Tecrübe ve birikimlerini elemanlarıyla birlikte geçirdikleri yirmi yıla borçlu olan firma gelişen teknoloji ile paralel olarak kendilerini geliştirmekte ellerinden gelenin daha fazlasını yapmaya hazır bir şekilde müşterilerine hizmet vermektedirler.
Bu hizmetten faydalanmak isteyen her bir müşterisine kapılarını sonuna kadar açmış onların memnuniyetini kazanmak, güvenini kazanmak en büyük amaçlarından biri olmuştur.

Bu neredeyse milyonları aşkın taşıma hizmetleri müşterileri tarafından her zaman memnuniyetle karşılanmış insan ilişkilerinde son derecede insaniyetli olan firma personelleri ile iletişim de aksaklık asla yaşanmamaktadır. Herkes için yük ve büyük bir işkence olan bu kâbus taşıma işlemleri artık bu firmayla çok kolay ve güvenli bir şekilde yapılabiliyor.
Her bir hizmet sektöründe olduğu üzere bu hizmet sektöründe de öncelikli olarak kalite gelmekte, titizlik ve özende öncü olunma yolunda ilerlemektedir. Personellerinin de eğitimden geçerek katıldığı bu aileye güvenmemek elde değil.
Gerek insan iletişimlerinde, gerek müşteri ile olan ilişkilerinde gerek ise personellerin birbirleri arasındaki ilişkilerde oldukça insancıl, açık, yalın ve nezaket sahibi olan çalışanlar müşterilerinin yüzünü güldürmekte olup iş enerjilerini de yirmi yıldır hiç kaybetmemiştir.

Müşterileri üzerinde bırakılan bu iyi profil ile diğer kurumlara örnek olan bu firma her gün kitlesinin tavsiyeleri ve işindeki başarı sayesinde yayılmaktadır.
Ev ve okul taşımacılığının yanı sıra okul, hastane, hazır giyim atölyeleri, market, fuar eşyaları, kamu kurum ve kuruluşları ve özel şirketlerin taşımacılığında da kendini geliştirip eğiterek taşınma hizmeti veren firma oldukça geniş kitleye hizmet vermekte olup büyük memnuniyet kazanmaktadır ve her gün kazanmaya devam eder.
Üstelik taşınacak olan eşyaların sigortalanmasından da sorumlu olan firma hiçbir şekilde eşyaların zarar görmeyeceğini garanti eder ve işlerini titizlik ötesinde bir çaba ile gerçekleştirir.

Öz Atakan Nakliyat günün teknolojisini takip ederek, müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına teknolojik yeniliklerle birlikte çalışmalarını sürdürerek hizmetini ve kalitesini her seferine daha mükemmel sunarak kısa süre zarfında lider firma olma yolunda hızla ilerlemiştir.
İletişim Numaralarımızla bize ulaşın:

Tel: 0212 429 81 21
GSM: 0 541 800 11 62
Takvim