EVDEN EVE NAKLİYAT ÖZ ATAKAN NAKLİYAT
  • https://www.facebook.com/%C3%96z-atakan-evden-eve-nakliyat-1527745284033542/
  • https://twitter.com/ozatakan13

Evden Eve Nakliyat


Evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendi kendine oluşmuş ve tüm sosyal kültürlerin ortak problemina getirilmiş bir çözümdür.


Yıllar öncesinde olagelen yorucu ve sorunlı taşınma ritüellerinin son bulduğu büyük bir devrim olarak görebileceğimiz evden eve nakliyat sektörü; sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, derli toplu ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir teknikdir.

Gerek işinizden ötürü, gerekse özel zevkleriniz doğrultusunda değiştirmek halinde kaldığınız yaşam merkezlerinizin, eskiden yeniye geçişin tam ortasında kalan evden eve nakliyat firmaları sizlere sundukları hizmetle bu problemlu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla sonlandırılması konusu ile ilgili tecrübe sahibidir.

Dilerseniz, ekspertiz hizmetimiz vasıtasıyla eşyalarınızın dşayeti, bulunulan mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği ve katı gibi özellikler göz önüne alınarak menfaatilacak rapor sonucunda çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma prosedürleriniz başlatılır.
Öz Atakan  Evden eve nakliye kendi geliştirmiş olduğu iş takip tekniği, çalışma stili ile diğer firmalardan farklı olarak başta İstanbul olmak suretiyle Tüm Türkiye de aranılan bir nakliye firması özelliğine bürünmüştür.Firmamız, nakliyat sektöründe yaptığı işlerin kalitesinden ötürü listenin ilk sıralarında bulunmaktadır.

Öz Atakan Evden Eve Nakliyat olarak sizlere var olan standartların üzerinde bir taşımacılık imkânı sunuyor.Eşyalarınızı yeni adreslerine hasarsız bir biçimde ulaştırıyoruz.Firmamız olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.Bizler Öz Atakan Evden Eve Nakliyat olarak siz dşayetli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutacak çalışmalar sergiliyoruz.

Öncelikle eşyalarınız büyük bir özenle yeni adreslerine taşıyoruz.
Eşyalarınıza nakliye esnasında gelebilecek zararları engellemek amacıyla eşyalarınızı büyük bir özenle, özel ambalajlarımızla paketliyoruz.Eşyalarınız paketlenme prosedürünün sonrasında geniş araç filomuzdan seçilmiş geniş araçlarımıza yerleştiriliyor ve yeni adreslerine doğru yola koyuluyor.Eşyalarınız yeni adreslerine ulaştığı zaman kurulumları gerçekleştiriliyor ve sizlere bizlere teslim ettiğiniz biçimde teslim ediliyor.


Evinizi taşımadan önce ekspertiz hizmeti vererek taşınma esnasında çıkabilecek problemlera karşı sizi bilgilendirmektedir.Tüm nakliye faaliyetlerinde eşyalarınızı sigortalı ve makul ambalaj malzemesiyle paketleyerek taşımaktadır.Evden eve nakliye fiyatları ve diğer bilgiler için bizlere İletişim panelimizden erişerek bilgiler alabilirsiniz.

Öz Atakan Evden Eve Nakliyat olarak sizlere 1997 yılından beri sizlere var olan standartların üzerinde bir taşımacılık imkânı sunuyor. 20 yılın bizlere kattığı tecrübe ve deneyimlerle sizlere hizmet vermek için varlığımızı devam ettiriyoruz.Sizlere sunmuş olduğumuz bu kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmetten faydalanmak için iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere erişebilirsiniz!

Şehiriçi ve Şehiler Arasi Hizmetlerimiz Sizlerde Yararlana Bilirsiniz % 15 indirimli kampanyalarımız başladı

Memlinkara özel indirim firsatlarımız başladı.

Takvim