EVDEN EVE NAKLİYAT ÖZ ATAKAN NAKLİYAT
  • https://www.facebook.com/%C3%96z-atakan-evden-eve-nakliyat-1527745284033542/
  • https://twitter.com/ozatakan13

Hadımköy NakliyatHadımköy Nakliyat Gelişen dünya koşulları taşınma işleminin de profesyonel kişilerce yapılmasını gerektirir. Bu yaşam koşullarının ve konforunun da artırılmasıyla aynı anlamı taşıyor. Bazen tasarruftan ziyade içerisinde bulunduğunuz durum hız gerektirir ve özellikle de taşıma konusu burada ön plana çıkar. Çünkü taşıyacağınız eşyalarınızın da sizin kıymetliniz olduğunu düşünürseniz o zaman mutlaka ama mutlaka doğru kişiler ya da firmalar tarafından yapılması önem kazanır. Hadımköy Taşımacılık olarak bizler bu ayrıntının farkında olduğumuz için taşıma işlemi esnasında her zaman planlı bir şekilde hareket etme taraftarıyız. Bizimle iletişime geçen her müşterimiz için aynı hassasiyet uygulanır ve aşağıdaki işlemler gerçekleştirilir.

0541 800 11 62 – 0212 429 81 21 –0 538 827 22 26

Expertizimiz

Hadımköy Nakliye firmamız personelini evinize ya da ofisinize göndererek taşınacak olan eşyanın boyutları tespit edilir ve buradaki amaç aracın temin edilmesi ve fiyatlandırma konusunda size detaylı bilgi verilmesi içindir. Eşyalarınızın kaplayacağı alan bizim için önemlidir. çünkü araçlarımız bu yönde bir çalışma için temin edilecektir. Bu işlemimiz ücretsiz olmakla birlikte hiçbir müşterimize de ekstra bir ayrıcalık tanınmamaktadır. Bizim her müşterimiz özeldir ve bu bilinçle hareket edilir.

Sigortalama Taşıma

 Hadımköy  Evden Eve Nakliyat Eşyalarınızın tamamı büyük bir dikkatle incelendikten sonra sigorta işlemi gerçekleştirilir. Hiçbir zaman hataya yer vermemek adına olabilecek her türlü hasar minimuma indirilir bu anlamda her eşyanız firmamız tarafından sigorta edilir. Bu yolda meydana gelebilecek olan durumları da kapsadığından dolayı taşınacak olan eşyalarınız en doğru ve düzgün bir şekilde paketlenir.

Takvim