EVDEN EVE NAKLİYAT ÖZ ATAKAN NAKLİYAT
  • https://www.facebook.com/%C3%96z-atakan-evden-eve-nakliyat-1527745284033542/
  • https://twitter.com/ozatakan13

Beşiktaş NakliyatGSM:0 538 827 22 26
TEL:0 (212) 429 81 21


BEŞİKTAŞ NAKLİYAT

Beşiktaş Nakliye Ev taşıma zor iştir. Çoğu zaman yeni bir eve çıkmak değişiklik yapmak insanlara ağır gelir bunun nedeni eşyaların taşınmasının zor olmasıdır.
Sabit kalırlar bu sebepten oturdukları eve bir ev hanımım taşınırken eşyaları özenle yerleştirir ama taşınma sırasında o eşyalara mutlaka bir şeyler olur.
Mesela yeni aldığı konsol takımının en güzel kısmı aynası taşınma sırasında kırıldı.
Hayal kırıklığı işte o ayna oysa ki yeni eve daha yakışacaktı.
Bu yüzden bireyler ev taşımakta oldukçu sıkıntılı süreçler geçiriyorlardı. Daha sonra evden eve taşıma firmaları çıktı önceleri sadece insan gücüne dayanarak çalışıyorlardı 4 5 tane iri yarı beyler geliyor eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirip taşıyordu.
Sonraları o devasa makinelar çıktı itfaiyecilerin merdivenlerini andıran merdivenlerle eşyalar ya balkondan ya da camdan direk içeri zahmetsizce alabiliyorlar.
Aslına bu evden eve taşıma işi çok büyük bir yükü omuzladı. 10 katı bir binanın 10. katına ev taşımak isteyen biri için bir hayli pratik bir durum oldu.
 Evden taşıma firmaları Türkiye’nin her bölgesinde kolaylıkla bulunmaktadır. İstanbul da evden eve nakliyatta önce firmalardan aksanakliyat Sultanbeyli, Fatih, Küçükçekmece, Bahçelievler, Beşiktaş da evden eve nakliyat yapılmaktadır. Beşiktaş evden eve nakliyat olarak aksanakliyatın titizlikle çalıştığı bölgelerdendir.

Beşiktaş Nakliye Beşiktaş’a taşınan Beşiktaş’tan taşınan herkes için ideal bir firmadır. Güvenilirliği, hizmet kalitesi ile müşterilerine güvenli bir taşımacılık hizmeti sunar. Eşyalarınızın çokluğuna göre araç tipi değişir. Eşyalarınız özel ambalajlamalar yapılarak araçlara yerleştirilir. Taşıma sırasında her türlü önlemler alınır. (eşyaları yukarı çıkarırken halat gerilmesi gibi)  firmaları son dönemlerde çok büyük Pazar payı elde etmiş ve bu Pazar payını iyi derece kullanmaktadırlar.
Evden eve nakliye firmalarının en büyük olanağı eşyalarınızın üstün korumalarla sizlere ulaşmasıdır.
Eşyalarınız özenli ve titiz bir çalışmanın sonucu dikkatli bir şekilde taşıma yapılmaktadır.
Ev taşımacılığı konusunda İstanbul da önemli bir konuma sahip olan firmamız kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet sunmaktadır.
Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma teslimat sonra düzenlemede de müşterilerine yardımcı olmaktadır.
Güler yüzlü, sempatik, dikkatli ve disiplinli çalışmanın adreslerinden biridir.
Firma bugüne kadar binlerce ev taşınmasında oldukça büyük işler yapmış herhangi bir sorunun oluşmasına müsaade etmemiştir. Beşiktaş nakliyat konusunda da birçok kişiyle çalışmıştır.

Takvim